SKU: SF.P16BLDC24
Options
12" Brushless DC Snap-Fan (12-24V)
SF.P12BLDC24
16" DC Brushless Snap-Fan (12-24V)
SF.P16BLDC24
20" DC Brushless Snap-Fan (12-24V)